شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - August 13 2022
کد خبر: 72280
تاریخ انتشار: 01 آذر 1400 11:50
از عمارت عظیم ۷ میلیون پوندی مادیرا در پرتغال و ماشین اسپرت ۸.۵ میلیون پوندی بوگاتی گرفته تا یک مرسدس بنز خیلی معمولی ۱۴ هزار پوندی...

کریستیانو رونالدو ستاره تیم فوتبال منچستر خانه‌ها و ماشین‌هایی به ارزش ۴۵ میلیون پوند دارد؛ از عمارت عظیم ۷ میلیون پوندی مادیرا در پرتغال و ماشین اسپرت ۸.۵ میلیون پوندی بوگاتی گرفته تا یک مرسدس بنز خیلی معمولی ۱۴ هزار پوندی.

مهاجم سابق ۳۶ ساله‌ی رئال مادرید و یوونتوس ارزش تقریبی معادل ۳۶۳ میلیون پوند دارد؛ و در طول فعالیت حرفه‌ای اش بنابر گفته‌ها حدود ۷۸۹ میلیون پوند به دست آورده، خرج و نیز سرمایه گذاری کرده است.

کریستیانو رونالدو؛ فوتبالیستی که عاشق ماشین‌های سوپر اسپرت است

کریستیانو و لامبورگینی اونتادورش

ظاهراً با ۳۶۳ میلیون پوند می‌شود یک سفینه به فضا فرستاد و اگر فرد علاقه‌ای به فضا نداشته باشد، می‌توان باشگاه نیوکاسل را به قیمت آغازین ۳۰۰ میلیون پوند خریداری کرد.

اما به جای این‌ها رونالدو در ملک و ماشین سرمایه گذاری کرده است. همه این‌ها فرسنگ‌ها از کودکی سختی که داشته فاصله دارد. وی در آن زمان از مدرسه اخراج می‌شود، پزشکان تشخیص می‌دهند که به عارضه‌ای قلبی مبتلاست و در منطقه‌ای محروم در مادرید با پدر الکلی اش زندگی می‌کند.

بعد از این که در سال ۲۰۰۳ رونالدو از اسپورتینگ لیسبون به منچستر یونایتد آمد، عمارتی ۳ میلیون پوندی خرید که طبعاً وسائل رفاهی معمول از قبیل استخر سرپوشیده، اتاق سینما، سونا، جکوزی و باشگاه بدنسازی را داشت.

کریستیانو رونالدو؛ فوتبالیستی که عاشق ماشین‌های سوپر اسپرت است

کریستیانو و مرسدس-بنز کلاس جی اش

از آن زمان به بعد او با آپارتمانی در نیویورک، خانه‌ای برای تعطیلات در ماربیا (اسپانیا) و خانه‌ای در تورین به انبوه املاکش افزوده است.

زمانی که در ماه سپتامبر به اودترافورد بازگشت، خانه‌ی ۳ میلیون پوندی اش را ارتقاع داد و یک خانه‌ی ۶ میلیون پوندی در چشایر خرید. با این حال یکی از بزرگ‌ترین هزینه‌هایی که رونالدو متقبل شده ۸.۵ میلیون پوندی بوده که بابت یکی از ۱۰ بوگاتی سیاه موجود در جهان پرداخت کرده است.

کریستیانو رونالدو؛ فوتبالیستی که عاشق ماشین‌های سوپر اسپرت است

کریستیانو و ماشین رولز رویس اش

او به غیر از این، ۲ بوگاتی دیگر نیز دارد. بوگاتی سیاه او، اما چیز دیگری است و ظرف ۲.۴ ثانیه می‌تواند به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و سرعتش هم ۳۸۰ کیلومتر بر ساعت است.

با تمام این اوصاف باید تاکید کرد که اولویت‌های رونالدو همچنان خانواده و سلامت جسمی و روانی اش است و رژیم غذایی و تمرینی سختگیرانه اش این سلامت را تضمین کرده است؛ و البته باید ذکر کرد که سخاوت و توجه وی نسبت به هواداران خصیصه‌ای است که از هیچ کس پنهان نیست.

منبع: روزیاتو

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین اخبار - صفحه خبر