شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ - December 02 2023
وزارت اقتصاد اعضای جدید هیات مدیره بانک آینده را تعیین کرد

وزارت اقتصاد اعضای جدید هیات مدیره بانک آینده را تعیین کرد

مجمع عمومی فوق العاده بانک آینده دیروز به منظور تعیین هیات مدیره بانک با حضور اکثریت سهام‌داران، نمایندگان وزارت امور اقتصاد و دارایی و بانک مرکزی برگزار شد.
خبر مهم فرزین برای بازار ارز
دلار از مراودات ایران با این کشور حذف شد

خبر مهم فرزین برای بازار ارز

رئیس‌کل بانک مرکزی با اشاره به برنامه حذف دلار از مبادلات اقتصادی و تجاری ایران و سوریه در آینده نزدیک گفت: بانک ایرانی در این کشور راه اندازی می شود.
بورس امروز هم رشد کرد

بورس امروز هم رشد کرد

امروز (دوشنبه) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه بیش از یک هزار واحد رشد کرد.
اعضای جدید هیأت مدیره بانک آینده معرفی شدند
مجمع عمومی عادي به‌طور فوق‌العاده بانک آینده به منظور انتخاب اعضای اصلی و علی‌البدل هیأت‌مدیره، برگزار و اعضای جدید هیات مدیره معرفی شدند.
موفقیت بانک آینده در وصول مطالبات غیرجاری
بانک آینده در دو سال گذشته رشد قابل توجهی در وصول مطالبات غیرجاری را تجربه کرد.
چراغ بورس همچنان قرمز ماند
امروز (دوشنبه ۲۹ آبان‌) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه ۸ هزار واحد کاهش یافت.
کارمزد پیامکی برخی بانک ها به ۴۰۰هزار تومان رسید!
رقم‌های متفاوت و البته قابل توجه برای کارمزد پیامک ارسالی این بانک آن‌هم برای سه‌ماهه اول سال ۱۴۰۲ موجب تعجب تعدادی از مشتریان بانک رسالت شده است.
چک‌های ۲ بانک پر مشتری به زودی الکترونیکی می‌شود
به دنبال عملیاتی شدن صدور چک‌های الکترونیکی توسط ۱۱ بانک (تاکنون)، در آخرین خبر‌ها از سوی مسئولان بانکی اعلام شده که به‌زودی بانک ملت و ملی به عرضه‌کنندگان چک‌های الکترونیکی می‌پیوندند که باتوجه به اینکه این دو بانک مشتریان زیادی دارند، تاثیرگذاری بسیار خوبی خواهند داشت.
واکنش بانک مرکزی به جریمه بانک‌ها
کاهش مشکلات مسکن دغدغه شبکه بانکی است
معاون نظارت بانک مرکزی با بیان اینکه کاستن از مشکلات مردم در حوزه مسکن از دغدغه‌های اصلی بانک مرکزی و شبکه بانکی است گفت: بانک‌ها متناسب با استنکاف از پرداخت تسهیلات در قبال متقاضیان معرفی شده مشمول پرداخت جرائم مالیاتی هستند.
ماجرای تخلف بورسی ۱۰ هزار میلیارد تومانی
رئیس سازمان بورس گفت: در رسیدگی به پرونده‌ای مربوط به سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ مشخص شد بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان منافع سهامداران یک شرکت به نفع سهامدار عمده جابجا شده بود.
جریمه ۲۶ هزار میلیارد تومانی بانک‌های متخلف در حوزه وام مسکن
وزیر اقتصاد با بیان اینکه فرآیند‌های اینچنینی در ادوار گذشته سال‌های متمادی به طول می‌انجامید، خاطرنشان‌کرد: سازمان امور مالیاتی در کمترین زمان ممکن اقدام به رسیدگی به این تخلف قانونی کرد و پرونده همه بانک‌ها در این باره به‌زودی و به‌طور کامل نهایی خواهد شد.