سه‌شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - May 28 2024
ورزشی
حسن یزدانی بحران ملی نیست
اگر یزدانی با ناآمادگی و بدون محک‌خوردن به المپیک برود و آنجا حتی قبل از رسیدن به فینال با نتیجه‌ای اسف‌بار به کارش در پاریس پایان دهد، آیا حرمتش حفظ شده است؟ ضمن اینکه چنین جریانی باید پاسخ‌گوی این پرسش مهم هم باشند که چرا حسن یزدانی حاضر نشد کتفش را زودتر عمل کند تا به‌موقع برای پاریس مهیا باشد؟ چرا یزدانی اجازه داد شایعاتی که می‌گفتند او برای رسیدن به پاداش بازی‌های آسیایی، جراحی‌اش را به بعد از هانگژو موکول کرد، شکل بگیرد؟
با حسن یزدانی چه کنیم؟
درست است که نگاه نخست این است که نبودن دیوید تیلور کار یزدانی را برای رسیدن به مدال طلای این وزن راحت می‌کند، ولی چنین تحلیلی شاید با خوش‌بینی بیش از اندازه آمیخته باشد. حسن و تمامی مسئولان کشتی ایران که اتفاقات وزن ۸۶ کیلوگرم را دنبال می‌کردند، تمامی برنامه‌ها را برحسب مسابقه با دیوید تیلور چیده بودند، ولی حالا که دیوید تیلوری در کار نیست، داستان حسن یزدانی چه می‌شود؟
آخرین اخبار
داستان عجیب پیراهن تیم ملی ایران
در داستان پیراهن تیم ملی، مدیران مختلفی که بر صندلی فدراسیون فوتبال نشسته‌اند، طعم شکست را چشیده‌اند. حالا به غیر از محمد دادگان، بقیه کم‌و‌بیش، توفیقی هم نداشته‌اند. توفیق به این معنی که رئیسی در آن حد از حرفه‌ای‌گری زمام امور را به دست نگرفته تا بتواند از طریق اسپانسر تهیه‌کننده لباس، پول خوبی نصیب ایران کند.
عبدالرحمن شاه‌حسینی درباره حضور علی دایی در فدراسیون فوتبال صحبت کرد.
چرا تاج بازخواست نمی شود؟
علی دایی درست می‌گوید
درخواست دایی و صحبت‌هایش کاملا درست است. مهدی تاج در حالی همچنان بر مسند قدرت در فدراسیون فوتبال نشسته که ظاهرا با پشتوانه بیرونی خودش را ملزم به پاسخ‌گویی نمی‌داند. هرچند او با هزینه سنگینی که روی دست فوتبال ایران در ماجرای «ویلموتس‌گیت» گذاشت هم تاوان چندانی نداد و مزدش را با بازگشت دوباره به فدراسیون فوتبال، آن‌هم با پست ریاست، گرفت.
تصویر جدید از حسن یزدانی پس از شایعات جنجالی
با حضور استاندار مازندران، فرمانده سپاه کربلای مازندران و مسئولان استانی، ۴۰ مدال‌آور بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو در مازندران تجلیل شدند.
یک باند متشکل از سارقان مسلح در برزیل، نیمار و اعضای خانواده‌اش را به طور جدی به وحشت انداختند.
امیر – اجنبی؛ ملاقات با انگیزه شخصی
امیر قلعه‌نویی در حالی به‌عنوان سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شده که بزرگ‌ترین منتقد حضور مربیان خارجی در فوتبال ایران، خاصه تیم ملی بود. او یکی از جدی‌ترین منتقدان کارلوس کی‌روش در زمان حضورش روی نیمکت تیم ملی ایران هم بود. قلعه‌نویی به آن‌هایی که از کی‌روش حمایت می‌کردند نیز می‌تاخت و آن‌ها را «اجنبی‌پرست» توصیف می‌کرد.
دربی ۱۰۲ چه زمانی است؟
سازمان لیگ فوتبال زمان برگزاری دربی پایتخت را مشخص کرد.
واکنش حمامی به جنجال بغل شدن توسط رونالدو
دختر هنرمند ایرانی به اتفاقات اخیر واکنش نشان داد.
هدیه فوق‌لاکچری مالکان النصر رونالدو+تصاویر
۳۲ ملت در جام ۲۲ در قاب تصویر
گل تماشایی «ریچارلیسو» در دیدار برزیل و صربستان +ویدیو
پوسترهای رسمی جام جهانی در طول تاریخ+عکس
ایران با انگلیس وآمریکا هم‌گروه شد
موی سپید عادل فردوسی‌پور
طرح کاریکاتوریست مطرح برای «زهره کودایی»
‌نمی‌توانیم دروغ بگوییم ولی...
اخبار مهم