يکشنبه ۰۳ تير ۱۳۹۷ - June 24 2018
سیاسی
محرم اینجه؛ تنها امید اپوزیسیون ترکیه به شکست اردوغان
در این انتخابات که ۱۶ ماه زودتر از موعد مقرر برگزار می شود در مجموع ۶ کاندیدا در انتخابات ریاست جمهوری و ۸ حزب سیاسی برای تصاحب ۶۰۰ کرسی پارلمانی به رقابت می پردازند.
عراقچی: انتظار ایران به سر آمده؛
احتمال خروج ايران از برجام
معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران درباره خواسته‌های ایران از اروپا گفت: «آنچه برای ما اهمیت دارد اجرای کامل و تمام‌عیار برجام است. برای ما اهمیتی ندارد چگونه اروپا قصد دارد برجام را حفظ و تحریم‌های آمریکا را دور بزند. آنچه برای ما اهمیت دارد حضور و ماندگاری شرکت‌های اروپایی در ایران است. آنچه برای ما اهمیت دارد فروش نفت خام است. ما می‌خواهیم که پول‌ها به‌راحتی به حساب ما واریز شود. باید یک ارتباط بین‌بانکی بین ما و اروپا باشد. این موضوع با اروپایی‌هاست تا راه اصلی را پیدا کنند».
آخرین اخبار
جا خالي نفتي «پوتين»!
اجلاس اوپک پشت درهای بسته آغاز شد
رویترز به نقل از منابع خود در اوپک نوشت: اوپک روز جمعه با افزایش سطح تولید نفت تا یک میلیون بشکه در روز از ماه جولای برای این گروه و متحدانش، موافقت کرده است.
نخست‌وزیر ژاپن پس از ۴۰ سال  به تهران می آید
منابع دولتی در ژاپن اعلام کردند: «شینزو آبه» نخست وزیر این کشور، ماه ژوئیه (تیر) برای دیدار و گفتگو با حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران به تهران سفر می‌کند.
منتقدان و معترضان نباید سوژه امنیت کشور باشند
معاون اول رئیس‌جمهور:
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: مردمی که نسبت به آینده مایوس باشند، به هیچ کاری دست نمی زنند و ممکن است به اقدامات پرخاشگرانه روی آورند پس وظیفه نخبگان این است که از سرمایه اجتماعی حفاظت کنند و امید به آینده را افزایش دهند.
محمد ثلاث در بیمارستان اعتراف کرد / او هیچگاه انکار نکرد که پشت اتومبیل بوده که نیازمند انگشت‌نگاری باشیم/ خانم وکیلی که داد بیگناهی سر داده، از جزئیات پرونده اطلاع ندارد
رییس کل دادگستری استان تهران:
غلامحسین اسماعیلی درباره پرونده محمد ثلاث گفت: اتوبوس محکوم‌علیه موسوم به اتوبوس مرگ، در روزهای قبل از حادثه در محل پارک بوده و به نحوی به پاتوق و محل تجمع جمعی از افراد قرار گرفته بود. محمد ثلات بر اساس ادعاها با سبق تصمیم و نیت مجرمانه اتومبیل را روشن کرده و عامدا و عالما به افراد حمله کرده و سه نفر از مامورین انتظامی را مورد حمله قرار داده است.
عامل انتشار خبر کذب تجاوز در ایرانشهر تحت تعقیب قرار می‌گیرد
دادستان کل:
دادستان کل کشور با تکذیب ادعای مطروحه مبنی بر تجاوز به تعدادی از بانوان در شهرستان ایرانشهر از پیگیری این موضوع در دادستانی کل و مراجع قضایی استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
چرا باید موضوع پشیمان بودن از صندوق رأی را مطرح کنیم؟ راهی به جز رجوع به صندوق رای نداریم / زیر دین میلیون‌ها رایی هستم که مردم به من دادند/ منکر وجود مشکلات نیستم / می‌خواهم به قدرت بزرگ رسانه‌ها اقرار و تأکید کنم
روحانی
رئیس جمهور با فراخوانی برای یکپارچگی رسانه ای در برابر جنگ روانی دشمن، رسانه ها و اهل آن را امانتداران مردم دانست و تاکید کرد: تلاطم بازار، دلیل اقتصادی ندارد و رسانه ها در خط مقدم شکستن جنگ روانی دشمن هستند و ما قادریم بر جنگ روانی دشمن فائق شویم.
دموکرات‌ها بیانیه دادند
دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا در بیانیه ای مشترک همزمان با دیدار رئیس جمهوری این کشور با رهبر کره شمالی تاکید کردند که هرگونه توافق احتمالی با پیونگ یانگ باید مثل برجام تحت نظارت و با مشورت کنگره باشد.
«حاتم مرمضی» کیست و چگونه کشته شد؟
حاتم مرمضی شهروند ایرانی است که این روزها نامش خبرساز شده و درباره نحوه کشته شدن او اخبار ضد و نقیصی منتشر شده است.
سیداحمد خاتمی: برخی بی حجابی را با اشتباهات مسئولان مقایسه می‌کنند؛ هر کسی هر مدلی گناه کند، مجرم است
سیداحمد خاتمی:
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: کسانی به بهانه تحلیل سیاسی غیبت می کنند و به هوای مصلحت، دروغ می گویند که باید در این شب های مبارک از نعمت کم نظیر توبه استفاده کنند تا مقبول درگاه خداوند شوند.
ما از پشت پرده آن که پس از پیروزی انقلاب به دامان آمریکا فرار کرد، مطلع هستیم
واکنش دادستان کشور به درخواست بازگشت بهروز وثوقی:
دادستان کل کشور گفت: کمپینی را تحت عنوان هنرمندان راه‌ انداخته‌اند که کاری برنامه‌ریزی شده است، البته از پشت پرده آن و فعالیت این هنرمند در خارج از کشور خبر داریم.
انتخابات پارلمان در پنج سناریو
سرنوشت جسد رضاخان به روايت تاريخ
اندیشمند مسیحی: قرآن یک راهنما برای همه انسان هاست
اندیشمند مسیحی: قرآن یک راهنما برای همه انسان هاست
«ایجاد یاس فرسایشی»
ناگفته هایي از مذاکرات محرمانه بر سر ماجرای «لانه جاسوسی»
آخرین جزئیات از وضعیت امام موسی صدر
پیام رهبر انقلاب به حجاج بیت الله الحرام
پوتين هیچ قولی نداد
زوایای پنهان الحاق به WTO
صف‌آرایی روحانیون اصولگرا در برابر روحانی
روحانی بیشتر از هر کاندیدای رأی‌سازی به کار آینده ایران می‌آید
زمین نداده ام تا مدرک دکتری بگیرم/ کاندیداها به جای وعده برنامه ارائه کنند
منتظر مناظره سوم باشيد
مکرون چطور مسیر ریاست را طی کرد؟
پيروز مناظره دوم چه كسي بود؟
هرگز نمی‌گویم به چه کسی رأی بدهید یا ندهید
9 ادعای قالیباف علیه روحانی که نادرست از آب درآمد!
"مناظره اول" چه چیزهایی را مشخص کرد؟
برداشت متفاوت رسانه‌ها از «مناظره»
اخبار مهم