پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - June 20 2019
سیاسی
رسول منتجب نیا با انتقاد از آیت الله موسوی خویینی ها:
چرا او پس از ۱۰ سال سكوت، در سالگرد هاشمی این حرف‌ها را می‌زند؟
قائم مقام سابق حزب اعتماد ملی ضمن انتقاد از آیت الله موسوی خویینی ها گفت که «هاشمی ستیزی» رفتاری همیشگی اما بی اثر است.
راه پایان دوئل ایران و عربستان
گسترش روابط سال‌های اخیر عربستان سعودی و روسیه و تحرک دیپلماتیک اخیر دو کشور، این مسئله را به‌خوبی نشان می‌دهد که می‌توان این شرایط را برای ایران و عربستان هم انتظار داشت. در این چارچوب، ممکن است عربستان سعودی به سمت کاهش تنش با ایران و حتی تعدیل مناسبات و بهبود روابط با تهران حرکت کند.
آخرین اخبار
پشت پرده سفر ظریف به عراق چندین روز پس از حضور پومپئو در بغداد
العرب:
العرب چاپ لندن نوشت: پس از آنکه ایرانی ها شاهد سفر رئیس دستگاه دیپلماسی آمریکا، به عراق بودند، خیلی منتظر نماندند تا وزیر خارجه خود، ظریف را به بغداد بفرستند. این مسئول ایرانی عصر روز یکشنبه به بغداد رسید و سفر او پنج روز به طول خواهد انجامید.
عده ای دلال، 100 میلیون دلار پول گرفتند اما 50 میلیون دلار جنس وارد کردند
روحانی:
اگر زنده ماندیم در اواخر دولت به مردم خواهم گفت که خدمت این دولت به مردم چه بوده است، شاید اگر دولت دیگر و شرایط دیگری بود شاید ما آغازکننده بودیم. ما را بارها لبه آتش بردند تا یک جا ما نقض کنیم تا پرونده ما را دوباره به شورای امنیت ببرند، این وظیفه ما بود.
مناظره جنجالی «تاج زاده و زاکانی» درباره حوادث ۷۸ و ۸۸
مناظره علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و سیدمصطفی تاجزاده معاون سیاسی وزارت کشور در دوران اصلاحات با موضوع بررسی وقایع سال ۷۸ و فتنه ۸۸ برگزار شد.
چرا صداوسیما انقدر به برنامه های سلبریتی محور روی آورده؟
پروانه سلحشوری :
پروانه سلحشوری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به برخی از برنامه های صداوسیما که تعدادی از چهره های فرهنگی از آن به عنوان «قمارخانه» یاد کرده اند، انتقاد کرد.
روحانی برای «آیت‌الله» سنگ تمام گذاشت
محسن هاشمی:
فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: از رییس جمهوری که برای سخنرانی تشریف آوردند و برای ایشان سنگ تمام گذاشتند تشکر می‌کنم.
«نوبخت» یکی از اعضای این حلقه است/ اظهارنظر‌های برژینسکی مآبانه را تا کجا می‌توان تحمل کرد؟
انتقاد شدید مسیح مهاجری از «حلقه ۵ نفره‌ای که روحانی در آن محصور است»
حجت الاسلام و المسلمین مسیح مهاجری، مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله این روزنامه نوشت: استعفای مسئولان در هر نظام حکومتی و هر دولتی، واقعه‌ای طبیعی است، ولی اگر وزیری در تنگنا قرار گیرد و به دلیل اینکه نمی‌تواند آنطور که می‌خواهد به کار ادامه دهد، کنار رفتن او نه تنها طبیعی نیست بلکه ضایعه است.
افراطیون به این نتیجه رسیده‌اند که «هاشمی زنده است»؛ به همین دلیل، شعار مرگ او را سر می‌دهند
محسن هاشمی:
رییس شورای شهر تهران گفت: جامعه ما نیازمند عقلانیت، اعتدال و ترجیح مصالح انقلاب و مردم است.
کانال سیاسی با ایران حفظ خواهد شد/ داعش را در افغانستان دفن می‌کنیم
ذبیح‌الله مجاهد سخنگوی طالبان؛
ذبیح‌الله مجاهد گفت: حکومت کابل از سوی اشغال کننده افغانستان (آمریکا) تاسیس شد و از این منظر وجاهت ملی ندارد، لذا انتخابات آتی ریاست جمهوری را سناریوی دیکته شده ایالات متحده می‌دانیم.