شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - February 27 2021
کد خبر: 61495
تاریخ انتشار: 29 دی 1399 18:38
«ظاهراً ویلیامز گریخته است، بر اساس گفته مأموران پلیس محلی در شهر هریسبورگ (واقع در پنسیلوانیا) مادر ویلیامز خبر داده که دخترش کیفی را آماده و خانه را ترک کرده و گفته که برای چند هفته‌ای باز نخواهد گشت. اما ویلیامز اطلاعات دیگری در مورد مقصد خود به مادرش نداده است.»

به گزارش راه امروز؛اداره تحقیقات فدرال (اف‌بی‌آی) مدعی شده زنی که در میان حمله‌کنندگان به ساختمان کنگره حضور داشته و به دفتر کار «نانسی پلوسی»، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا نزدیک شده، لپ تاپ وی را به سرقت برده و قصد داشته آن را به روسیه بفروشد.

به نوشته نشریه «پالیتیکو»، اف‌بی‌آی در حال بررسی شواهد این ادعای «عجیب» است و این ادعا را در شهادتنامه‌ای که به توصیف اتهامات علیه این زن می‌پردازد ذکر کرده است.

گفته می‌شود این زن، که «رایلی جُن ویلیامز» نام دارد و اهل ایالت پنسلوانیا است، در تصاویر دوربینی که از حادثه چهارشنبه دو هفته گذشته در کنگره ثبت شده در نزدیکی دفتر کار پلوسی دیده شده است.

هنوز مشخصی نیست که آیا اف‌بی‌آی موفق به بازداشت این زن شده است یا خیر.

در این شهادتنامه آمده است که: «ظاهراً ویلیامز گریخته است، بر اساس گفته مأموران پلیس محلی در شهر هریسبورگ (واقع در پنسیلوانیا) مادر ویلیامز خبر داده که دخترش کیفی را آماده و خانه را ترک کرده و گفته که برای چند هفته‌ای باز نخواهد گشت. اما ویلیامز اطلاعات دیگری در مورد مقصد خود به مادرش نداده است.»

همچنین دستیار پلوسی نیز در این خصوص اظهارنظری نکرده و مشخص نیست که آیا لپ تاپ یا حافظه آن به سرقت رفته است یا خیر.

در حال حاضر این زن به ورود به یک ساختمان ممنوعه و انجام رفتار‌های نامناسب در داخل ساختمان کنگره متهم شده است.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین اخبار - صفحه خبر