دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - November 23 2020
کد خبر: 59028
تاریخ انتشار: 01 آذر 1399 09:00
مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها:

ترافیک ورودی به تهران سنگین است

مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای، وضعیت تردد در جاده‌های شمالی را روان گزارش کرده اما از ترافیک سنگین در مسیرهای ورودی به سمت تهران خبر داده است.
به گزارش راه امروزبه نقل  از مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۱۴ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، تردد نسبت به روز قبل ۳.۵ درصد کاهش ثبت شده است.

آخرین وضعیت محورهای شمالی از تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر می دهد.
 
همچنین محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه دارای بارش برف و باران و آزادراه های تهران - شمال و قزوین - رشت بارانی اعلام شده است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس و ترافیک سنگین در آزادراه کرج - تهران حدفاصل پل کلاک تا گرمدره خبر می دهد.

ترافیک سنگینی نیز در محور شهریار - تهران حدفاصل شهریار تا شهرقدس گزارش شده است.
 
آخرین وضعیت جوی  از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران، مازندران، سمنان و چهارمحال و بختیاری خبر می دهد.

بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، گیلان، همدان، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، لرستان، اصفهان، مرکزی و قم نیز گزارش شده است.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: