پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - September 24 2020
کد خبر: 54627
تاریخ انتشار: 07 شهريور 1399 21:59
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور روز گذشته نیز از دستگیری داوطلب منتشر کننده سوالات کنکور هنر خبر داده و گفته بود داوطلب مبتلا به کرونا که در محل جداگانه‌ای آزمون می‌داد، این سئوالات را منتشر کرد.
در واپسین دقایق برگزاری کنکور سراسری هنر، ریاضی، انسانی با اخبار و توییت‌های مختلفی مبنی بر لو رفتن سوالات کنکور سراسری رو به رو شدیم. به طوری که مصادف با برگزاری کنکور هنر خبرنگاری با انتشار توییتی اعلام کرد: طبق شواهدی که منتشر شده سوالات کنکور هنر ۹۹ که در حال برگزاری است لو رفته است!
 
به گزارش راه امروز بهنقل ازایسنا، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در واکنش به انتشار تصاویری از سئوالات آزمون امروز نیز که در فضای مجازی منتشر شده است، گفت: صحت این عکس‌ها در این سازمان در حال بررسی است.

فاطمه زرین آمیزی ضمن بیان این مطلب در واکنش به انتشار تصاویری از سئوالات آزمون امروز که در شبکه‌های مجازی در پخش شده است، اظهار کرد که در حال حاضر صحت یا عدم صحت این عکس‌ها توسط حفاظت سازمان سنجش آموزش کشور در دست بررسی است و نتیجه آن را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه تاکنون بیش از ۹۸۰ هزار و ۷۱۶ داوطلب کارت ورود به جلسه آزمون سراسری را برای شرکت در ۵ گروه آزمایشی دریافت کرده اند، تصریح کرد: تعداد ۱۳۵ هزار و ۸۶۱ داوطلب در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و تعداد ۳۱۰ هزار و ۹۵۹ نفر نیز در گروه آزمایشی علوم انسانی کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کردند و آزمون این داوطلبان از ساعت ۸ صبح امروز پنج شنبه ۳۰ مرداد ماه در ۷۷۷ حوزه امتحانی برگزار شد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور روز گذشته نیز از دستگیری داوطلب منتشر کننده سوالات کنکور هنر خبر داده و گفته بود داوطلب مبتلا به کرونا که در محل جداگانه‌ای آزمون می‌داد، این سئوالات را منتشر کرد.

فاطمه زرین آمیزی در این زمینه به ایسنا گفته بود که یکی از داوطلبان گروه آزمایشی هنر در آزمون صبح موفق به بردن گوشی همراه خود به جلسه آزمون شد و بخشی از سئولات این آزمون را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد. این داوطلب در بیمارستان طالقانی آزمون می‌داد که با سوءاستفاده از عوامل اجرایی و شرایط کرونایی خود توانسته بود بعد از پایان آزمون دروس عمومی از سئوالات عکس بگیرد و منتشر کند.
برچسب ها: کنکور99
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بازدید از صفحه اول
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: