پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - August 13 2020
کد خبر: 53499
تاریخ انتشار: 15 تير 1399 10:23
ماسک زدن و نزدن سران کشورهای جهان و حمایت آنان از ماسک یکی از حاشیه‌های مهم در دوران کرونا بوده است.
به گزارش راه امروز: چند روز بعد از انتقاد رهبر معظم انقلاب از مسئولانی که ماسک نمی‌زنند، حسن روحانی، رئیس‌جمهور هم با ماسک در تصاویر دیده شد. در پی تشدید روند ابتلا به ویروس کرونا در سطح کشور، رییس‌جمهور از امروز ماسک زدن را اجباری کرده است.

روحانی روز گذشته در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در بخشی سخنرانی خود گفت: از پانزدهم تیرماه استفاده از ماسک در محیط‌های عمومی شلوغ باید اجباری باشد و چنانچه کسی بدون ماسک به دستگاه، نهاد و یا ارگانی برای دریافت خدمت مراجعه کرد، باید از او بخواهند ماسک داشته باشد و حتی باید از حضور کارمندان و کارکنان در ادارات و دستگاه‌ها در صورت عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده نکردن از ماسک، جلوگیری شود.

وی گفت: نباید اجازه داد حساسیت مردم و احساس خطر آنان نسبت به بیماری کاهش یابد؛ در همین راستا ستاد‌های استانی مقابله با کرونا موظف شدند با بررسی شرایط نسبت به تعطیلی یا افزایش محدودیت‌ها تصمیم‌گیری کرده و با هماهنگی کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا، تصمیمات خود را اجرا کنند و چنانچه در این مسیر نیاز باشد از نیروی انتظامی و بسیج برای حسن اجرای تصمیمات کمک بگیرند و البته دولت نیز تمام تلاش خود را بکار گرفته تا با گسترش حداکثری خدمات دولت الکترونیک از مراجعات غیرضروری مردم به ادارات و دستگاه‌ها برای دریافت خدمات بکاهد.(تصویر) حسن روحانی هم ماسک زد

(تصویر) حسن روحانی هم ماسک زد

(تصویر) حسن روحانی هم ماسک زد

برچسب ها: روحانی ، ماسک
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بازدید از صفحه اول
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: