جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - August 07 2020
کد خبر: 50597
تاریخ انتشار: 22 دی 1398 09:39
دیروز حسام‌الدین آشنا، مشاور روحانی هم که توییت‌های این چند روز اخیرش، به‌ویژه با اعتراض اهالی رسانه روبه‌رو شده بود، دیروز در توییتی نوشت: «آنچه خبر می‌پنداشتند دروغ بود. آنچه دروغ می‌پنداشتند خبر بود. ما -را - گول خوردیم. امان از پنهانکاری».
دولت چه زمانی از علت حادثه سقوط هواپیما مطلع شد؟ علیرضا معزی، معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری، دیروز بلافاصله بعد از بیانیه حسن روحانی درباره فاجعه سقوط هواپیما در توییتی نوشت: «تا عصر جمعه، آنچه برای رئیس‌جمهور قطعیت داشت منحصر به اطلاعات فنی بود و گزارش ستاد کل نیرو‌های مسلح، عصر دیروز به رئیس‌جمهور ارائه شد. بلافاصله جلسات مرتبط از جمله جلسه شبانه شورای‌عالی امنیت ملی تشکیل و بیانیه ایشان نیز در ساعات پایانی دیشب آماده بود و پس از اطلاعیه ستاد کل منتشر شد».

پیش از این حسن روحانی درباره موضوع افزایش قیمت بنزین نیز سخنان مشابهی را گفته بود. او بعد از خاموش‌شدن اعتراض‌ها گفت که صبح جمعه؛ یعنی یک روز بعد از افزایش قیمت بنزین مطلع شده، چراکه اجرای تصمیم را برعهده وزیر کشور گذاشته بود.

اما دیروز حسام‌الدین آشنا، مشاور روحانی هم که توییت‌های این چند روز اخیرش، به‌ویژه با اعتراض اهالی رسانه روبه‌رو شده بود، دیروز در توییتی نوشت: «آنچه خبر می‌پنداشتند دروغ بود. آنچه دروغ می‌پنداشتند خبر بود. ما -را - گول خوردیم. امان از پنهانکاری».
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: