سه‌شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - September 22 2020
کد خبر: 50378
تاریخ انتشار: 06 دی 1398 11:40
گزارش‌های غیررسمی نیز از پیدا شدن برخی از لاشه‌های هواپیمای سقوط کرده خبر داده هر چند محل دقیق سقوط جت جنگنده همچنان مشخص نیست.
یک منبع آگاه گفت:  برخی از لاشه‌های هواپیمای سقوط کرده در ارتفاعات سبلان پیدا شده است.
به گزارش مهر، تداوم شرایط نامناسب جوی روند جستجو برای پیدا کردن لاشه هواپیمای سقوط کرده و خلبان آن را به مانند روز گذشته کند کرده است.
شرایط نامناسب جوی در ارتفاعات سبلان شعاع دید گروه‌های امدادی و جستجوگر را تا حدی محدود کرده که حتی فاصله نیم متری نیز به سختی قابل مشاهده است.

نیروهای امدادگر هلال احمر، اورژانس، مجموعه مدیریت بحران استان اردبیل، سپاه، ارتش و چندی از گروه‌های حرفه‌ای کوهنوردی استان‌های اردبیل و آذربایجان شرقی نیز برای یافتن لاشه هواپیما و مشخص شدن وضعیت خلبان آن در تلاش هستند.

گزارش‌های غیررسمی نیز از پیدا شدن برخی از لاشه‌های هواپیمای سقوط کرده خبر داده هر چند محل دقیق سقوط جت جنگنده همچنان مشخص نیست.

وزش باد شدید که از ۸۰ کیلومتر بر ساعت نیز فراتر می‌رود باعث کولاک شدید برف شده تا همچنان روند جستجوها در دامنه‌های برف گیر «سبلان» با سختی‌های خاصی همراه شود.

با توجه به تاریکی هوا و شدت گیری وضعیت نامساعد جوی تیم‌های جستجوگر از ساعت ۵ صبح جمعه مجدداً عملیات جستجو را آغاز خواهند کرد.

مسئولان تأکید دارند تا مردم اخبار را تنها از رسانه‌های رسمی پیگیری کنند
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: