شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - October 31 2020
کد خبر: 49248
تاریخ انتشار: 31 شهريور 1399 17:35
مدیر عامل بانک گردشگری براي قهرمانی تیم ملی والیبال در پيامي، قهرمانی تیم ملی والیبال در مسابقات قهرمانی مردان آسیا را تبريك گفت.
به گزارش راه امروز: مدیر عامل بانک گردشگری براي قهرمانی تیم ملی والیبال در پيامي، قهرمانی تیم ملی والیبال در مسابقات قهرمانی مردان آسیا را تبريك گفت.

در پيام مرتضي خامي، آمده است: «باعث غرور و مباهات هر ایرانی‌ست که فرزندان برومند و استوارش در ورزش مهیج توپ و تور، چنین مصمم و تماشایی به فتح قله‌های افتخار و سربلندی برای میهن می‌اندیشند. سروقامتانی که در تمامی آوردگاه‌های معتبر جهانی و آسیایی فعل خواستن را  به زیبایی تمام صرف کرده و شور، شادی و افتخاری نو را به ایران عزیز هدیه می‌دهند. نمایش خیره‌کننده این عزیزان در بازی‌های آسیایی نیز همچون قبل ترکیبی از شور و هیجان جوانی، و شعور و بلوغ یک نظم سیستمی بود که با غلبه بر استرالیا به بردی شیرین و خاطره‌انگیز مبدل شد. به سهم خود قهرمانی والیبال کشورمان در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۹ را به تمامی هواداران این ورزش و تمامی هموطنان شریف‌مان در جای‌جای ایران عزیز تبریک می‌گویم و به نمایندگی از مجموعه بانک گردشگری به عنوان حامی رسمی تیم‌های ملی والیبال ایران، تمام‌قد و با عزمی راسخ حمایت از این قهرمانان و دلاورمردان را تا فتح قله‌های رفیع‌تر و زیباتر افتخار ادامه خواهیم داد و به کسب موفقیت‌های بزرگ‌تر و سرشارتر امید و یقین بسیار داریم... ان‌شاءالله»


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: