چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - February 19 2020
کد خبر: 42807
تاریخ انتشار: 23 خرداد 1397 18:25
یک دو جین بازیکن برای ترکیب 11 نفره

رونمایی از استقلال شلوغ شفر!

با بازیکنانی که استقلال در فصل نقل و انتقالات جذب کرده است، این تیم یکی از پرترافیک ترین سال های خود را در پست های مختلف پشت سر خواهد گذاشت.
به گزارش ورزش سه، استقلال در فصل نقل و انتقالات حدود 14 بازیکن را به خدمت گرفته است که البته تعدادی از آنها جوان هستند و به تیم های دیگر فرض داده می شوند اما با این حال با بازیکنانی که این باشگاه در نقل و انتقالات جذب کرده است، حداقل در هر پست دو بازیکن با کیفیت دارد که این موضوع می تواند استقلال لیگ هجدهم را بسیار جذاب کند هرچند که راضی نگه داشتن این تعداد بازیکن هم کار ساده ای نیست که باید دید شفر چه برنامه ای برای کنترل حاشیه های احتمالی خواهد داد. 

5 بازیکن در پست دفاع وسط
 
استقلال با خریدهایی که در فصل نقل و انتقالات انجام داده است 5 بازیکن در پست دفاع وسط دارد، البته این به شرطی است که آبی ها بتوانند مجید حسینی را حفظ کنند.  آبی ها از فصل قبل پژمان منتظری، مجید حسینی و روزبه چشمی را در پست دفاع وسط در اختیار دارند و با اضافه شدن محمد دانشگر و امید سام کن تعداد دفاع وسط های این تیم به عدد 5 می رسد، تازه این در شرایطی است که فصل قبل آرمین سهرابیان هم در تعداد بازی های زیادی در پست دفاع وسط به میدان رفته بود و او هم می تواند در این پست بازی کند.

3 بازیکن در پست دفاع چپ

استقلالی ها در پست دفاع چپ 3 بازیکن در اختیار دارند، میلاد زکی پور و آرمین سهرابیان که از فصل قبل در این تیم حضور دارد و میثم تیموری هم از پارس جنوبی شب گذشته با استقلال قرارداد امضا کرد تا در پست دفاع چپ جایگزین امید نورافکن بشود.

3 ستاره در پست دفاع راست
استقلال در پست دفاع راست هم با ترافیک شدید بازیکن روبرو است. این تیم در پست دفاع راست در حالی فرشاد محمدی مهر را جذب کرده است که در صورت تمدید قرارداد وریا غفوری آبی ها او و خسرو حیدری را هم در این پست دارند.
البته در این بین گفته می شود ممکن است وریا غفوری برای فصل جدید در پست هافبک راست بازی کند تا به این شکل جانشین داریوش شجاعیان مصدوم در ترکیب استقلال بشود. 

3 بازیکن در پست هافبک دفاعی

پست هافبک دفاعی یکی از پست هایی است که استقلال در آن بازیکنی را جذب نکرده است. هم اکنون استقلال در پست هافبک دفاعی فرشید باقری و امید ابراهیمی را در اختیار دارد و احتمالا بعد از جام جهانی روزبه چشمی هم به پست هافبک دفاعی منتقل می شود تا این تیم در این پست نیاز به بازیکن جدید حس نکند.
البته فرشید باقری و امید ابراهیمی قراردادی با باشگاه ندارند ولی ظاهرا مدیران باشگاه از تمدید قرارداد با این بازیکن مطمئن هستند که در این پست بازیکنی جذب نکرده اند.

وینگر راست و حضور 1+3 بازیکن

استقلال در صورتی که نام داریوش شجاعیان را از لیست خارج کند، وریا غفوری، خسرو حیدری و مهدی قائدی را در پست وینگر راست خواهد داشت هرچند که روح الله باقری، خرید جدید این تیم هم توانایی بازی در این پست را دارد و می تواند در صورت لزوم در این پست برای آبی ها به میدان برود.

دو بازیکن در پست هافبک بازیساز 

استقلال در پست هافبک بازیساز هم بازیکن جدیدی جذب نکرده است چراکه شفر نیازی به آن حس نکرده است. سرور جپاروف به زودی قرارداد خود را با استقلال تمدید خواهد کرد ضمن اینکه در بازی هایی که او نباشد فرشید اسماعیلی هم می تواند در پست هافبک پشت مهاجم بازی کند.  

وینگر چپ و 2 بازیکن تاثیرگذار
hستقلال در پست وینگر چپ فرشید اسماعیلی را در اختیار دارد ضمن اینکه مرتضی آقاخان هم به تازگی با آبی ها قرارداد امضا کرده است و با حضور این دو بازیکن آبی ها سمت چپ قدرتمندی خواهند داشت.

1+4 مهاجم در لیست جدید شفر

استقلال در پست مهاجم سال پرترافیکی را پشت سر خواهد گذاشت. اگر مامه تیام و علی قربانی در استقلال بمانند، با جذب روح الله باقری و الهیار صیادمنش تعداد مهاجمان این تیم به عدد 4 می رسد ضمن اینکه شفر تاکید دارد در کنار تیام باید یک مهاجم خارجی دیگر هم با این باشگاه قرارداد امضا کند و با این شرایط تعداد مهاجمان استقلال به عدد 5 می رسد. البته در این بین ممکن است علی قربانی بخواهد از استقلال جدا شود و شانسش را در تیمی دیگر امتحان کند.

 

برچسب ها: شفر ، استقلال
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بازدید از صفحه اول
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: