سه‌شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۷ - September 25 2018
کد خبر: 39968
تاریخ انتشار: 11 مهر 1396 18:12
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در تذکری خواستار برخورد با سایت ضدانقلاب مدعی دوتابعیتی بودن رئیس مجلس شد.
به گزارش خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (سه شنبه 11 مهر) مجلس شورای اسلامی در تذکری با بیان اینکه متاسفانه سایت معلوم الحالی با مدیریت ضد انقلاب همچون خوره به جان نیروهای انقلابی افتاده و هر روز به بهانه های واهی به دنبال تخریب اعتماد عمومی به نظام است، گفت: این سایت با توسل به اطلاعات جعلی و دروغ به ترور شخصیت ها و مقامات کشوری و لشکری اقدام کرده است. یک روز به تخریب آقای دکتر عارف و امروز به ناحق و دروغ نام دکتر لاریجانی را بر سر زبان ها انداخته است با این ادعا که ایشان تابعیت کشور کانادا دارد و فرزندانش در آن کشور زندگی می کنند. 
 
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این ادعای کذب در حالی است که ما نمایندگان می دانیم؛ ایشان دو فرزند پسر دارند که یکی در حوزه علمیه قم مشغول به طلبگی و دیگری دانشجوی دکتری در تهران است و در ایام ماه محرم نیز کنار ما دیده شد و عزاداری می کرد و تا امروز نیز هیچ سفر خارجی نداشته است، لذا از مسئولان خواهان برخورد با این سایت دروغ افکن و شایعه پرداز را داریم.   
 
وی با بیان اینکه وزیر ارتباطات باید جوابگو باشد، افزود: اگرچه این وزیر می تواند برخوردهای لازم را داشته باشد اما تاکنون اقدامی صورت نگرفته است، این درحالی است که مجلس یکی از ارکان اصلی نظام است و همانطور که امام (ره) و همچنین مقام معظم رهبری فرموده اند مجلس در رأس امور است اما ضد انقلاب ها مجلس و نمایندگان را نشانه می گیرند. 
 
قاضی پور خطاب به علی مطهری که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، گفت: از شما می خواهم که به وزیر ارتباطات بفرمایید که جلوی ضدانقلاب و شایعه پراکنی آنها در فضای مجازی را بگیرند، چرا از حیثیت مجلس به خصوص رئیس آن دفاع نمی کند؟ 
 
علی مطهری نیز در پاسخ به تذکر قاضی پور گفت: صحبت های شما نیز خود به نوعی انتشار این مطلب بود؛ چرا که حالا یک سایت در گوشه ای مطلبی را منتشر کرده، البته احساس مسئولیت شما قابل تقدیر است، اما اینگونه مطالب در سایت ها و کانال های تلگرامی زیاد است. 
 
وی ادامه داد: در این مورد اگر مطلب مذکور در سایت های خبری منتشر شده باشد، هیات نظارت بر مطبوعات می تواند وارد شد و به عنوان مدعی العموم پیگیری کند و اگر در کانال های تگلرامی درج شده باشد، کمیته تشخیص مصادیق مجرمانه مستقر در وزارت ارتباطات می تواند به موضوع ورود کرده و اگر شاکی خصوص می تواند از طریق اولی پیگیری خواهد شد. 
 
مطهری تصریح کرد: متاسفانه در مورد مقامات کشور حرف های زیادی زده می شود، اما مردم به این راحتی نمی پذیرند و همانطور که شما فرمودید پسران رئیس مجلس یکی طلبه است و دیگری دانشجوی دانشگاه شریف بوده و اهل تحصیل و تاکنون پای وی به خارج از کشور نرسیده است.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: