جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ - December 08 2023
کد خبر: 85297
تاریخ انتشار: 26 خرداد 1402 22:44
آذربایجان صدور روادید فرودگاهی برای اتباع ایران را متوقف می‌کند

اقدام جدید آذربایجان علیه ایران

سفارت ایران در جمهوری آذربایجان اعلام کرد: هموطنان ایرانی غیر مقیم که قصد سفر هوایی به جمهوری آذربایجان و به دریافت روادید ورود نیاز دارند می توانند قبل از سفر و از طریق (سامانه آسان ویزا) اقدام به دریافت ویزای الکترونیکی کنند.
براساس اعلام وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان از تاریخ دوم تیرماه ۱۴۰۲‌، روند صدور روادید فرودگاهی برای اتباع ایرانی در فرودگاه‌های بین‌المللی این کشور متوقف خواهد شد.

به گزارش فارس، سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو در اطلاعیه‌ای خطاب به ایرانیانی که قصد سفر هوایی به جمهوری آذربایجان را دارند، اعلام کرد: بنابر اعلام وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان از تاریخ دوم تیرماه ۱۴۰۲‌، روند صدور روادید فرودگاهی برای اتباع جمهوری اسلامی ایران در فرودگاه‌های بین‌المللی جمهوری آذربایجان متوقف خواهد شد و هموطنانی که نیاز به دریافت روادید ورود برای سفر به جمهوری آذربایجان دارند می توانند قبل از سفر و از طریق (سامانه آسان ویزا) اقدام به دریافت ویزای الکترونیکی کرده و یا جهت دریافت روادید در گذرنامه حضورا به نمایندگی‌های دیپلماتیک و سرکنسولگری‌های جمهوری آذربایجان مراجعه کنند.

در این اطلاعیه آمده است: مرزهای زمینی جمهوری آذربایجان نیز از زمان شیوع کرونا تاکنون برای تردد مسافری به روی اتباع خارجی و همسایه همچنان و تا تصمیمات بعدی بسته است.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین اخبار - صفحه خبر