شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ - December 02 2023
کد خبر: 71890
تاریخ انتشار: 20 آبان 1400 09:04
مهدی طارمی در جدیدترین واکنش خود در آستانه دیدار با لبنان، برای تیم ملی آرزوی موفقیت کرد و گفت: با کمک خدا و درایت مجموعه تیم ملی موفق خواهیم شد.
مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان که با توجه به واکنش‌های اخیر خود در اردوی حال حاضر تیم ملی غایب است، در آستانه دیدار با لبنان برای این تیم آرزوی موفقیت کرد.

واکنش جدید مهدی طارمی از آن جهت حائز اهمیت است که پس از دعوت نشدن او به تیم ملی برای دیدار با لبنان و سوریه، بسیاری منتظر واکنش او به این اتفاق بودند. به خصوص پس از اینکه مشخص شد کادر فنی تیم ملی از جمله کریم باقری برای حل شدن مشکل با او تماس گرفته‌اند و طارمی پاسخی به این تماس‌ها نداده است تا به این شکل از تیم ملی کنار گذاشته شود.

با این حال پس از تعریف و تمجید دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار با لبنان از مهاجم تیم ملی، مهدی طارمی نیز در پیامی توئیتری برای تیم ملی آرزوی موفقیت کرد و نوشت: «آرزوی قلبی برای موفقیت تیم ملی. ان‌شاءالله با کمک خدا و درایت مجموعه تیم ملی موفق خواهیم شد».

پیش از این، دراگان اسکوچیچ در مصاحبه با یکی از رسانه‌های کروات در واکنش به سؤالی درباره تفاوت‌های بین لیگ‌های ایران و کرواسی گفته بود: «فوتبالیست‌های ایرانی به طور فردی و از نظر فنی توانمند و از لحاظ بدنی مقاوم و واقعاً در سطحی حسادت‌آمیز هستند. چیزی که فوتبال ایران کمبود دارد و جای پیشرفت زیادی در آن می‌بینم، توانایی تاکتیکی است. آنها در کارهای تاکتیکی به اندازه کافی خوب نیستند، اما وقتی بلندمدت به این قضیه نگاه می‌کنم، می‌توانند بیاموزند و سطح فوتبال‌شان بالاتر از این برود. اروپایی‌ها همیشه از نظر تاکتیکی منظم و مرتب بوده‌اند و از آنجا که ایران حالا بازیکنان بیشتری در تیم‌های اروپایی دارد، این امر به ‌آرامی در حال تغییر است».

با این حال مهدی طارمی پس از این صحبت‌ها واکنشی در صفحه شخصی‌اش در توئیتر داشت که حساسیت برانگیز و حاشیه‌ساز شده بود. مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در آن مقطع نوشته بود: «باید عرض کنم که بازیکنان ایرانی علاوه بر تکنیک فردی و جنگندگی و‌... از لحاظ دانش فوتبال و تاکتیک خیلی درک بالایی دارند، ولی متأسفانه مشکلات جایی دیگر است».

برداشت بسیاری از این پیام طارمی این بود که او مشکلات را از کادرفنی یا شخص دراگان اسکوچیچ می‌داند و این مسئله را به صورت غیر مستقیم عنوان کرده است. با این حال فدراسیون فوتبال و کادر تیم ملی در تلاش برای بازگرداندن طارمی به تیم ملی هستند که پیام او پیش از دیدار با لبنان و اشاره به درایت مجموعه تیم ملی را می‌توان تغییر موضع او نسبت به صحبت‌های قبلی‌اش دانست.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین اخبار - صفحه خبر