شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ - December 02 2023
کد خبر: 87195
تاریخ انتشار: 27 شهريور 1402 23:09
فوق ستاره پرتغالی احتمالا راهی سوئیتی در هتل اسپیناس پالاس می‌شود که هزینه هر شب اقامت در آن به ۴۴ میلیون می‌رسد

محل اقامت رونالدو در ایران مشخص شده و فوق ستاره پرتغالی که برای رویارویی با پرسپولیس به تهران آمده، همراه کاروان ۸۵ نفره سعودی‌ها راهی هتل اسپیناس پالاس سعادت‌آباد می‌شود.

 اگر گمانه‌زنی‌ها درست باشد، گران‌ترین اتاق هتل اسپیناس پالاس یعنی اسکای سوئیت که در آخرین طبقه هتل قرار دارد، محل اقامت رونالدو در ایران خواهد بود. هزینه رزرو این سوئیت که امکاناتی مثل بالکن، تلویزیون ۶۵ اینچ، جکوزی و ... دارد، ناقابل شبی ۴۴ میلیون تومان است و آنطرف رزرو ارزان‌ترین اتاق در هتل اسپیناس پالاس شبی شش میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرج برمی‌دارد.

گران‌ترین اتاق هتل اسپیناس پالاس سعادت‌آباد، سوئیت اسکای است. رزرو سوئیت اسکای هتل اسپیناس پالاس، شبی ۴۴ میلیون تومان خرج برمی‌دارد که البته این عدد در آخرین روز‌های شهریور امسال با تخفیف به ۴۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است.

گران‌ترین اتاق هتل اسپیناس پالاس که ممکن است محل اقامت کریس رونالدو در ایران باشد، در طبقه بیست‌ویکم یعنی آخرین طبقه هتل قرار گرفته. خود مسئولان هتل اسپیناس پالاس آن را مرتفع‌ترین سوئیت پایتخت معرفی می‌کنند که متراژش به ۲۵۰ مترمربع می‌رسد.

امکانات سوئیت اسکای هتل اسپیناس پالاس شامل یک اتاق خواب جداگانه، یک اتاق مخصوص کار و یک سالن مستقل می‌شود و طبق عکس‌هایی که در سایت هتل اسپیناس پالاس وجود دارد، داخل آن میز ناهارخوری ۱۲ نفره، جکوزی، بالکن، تلویزیون ۶۵ اینچ، یخچال و مینی‌بار به‌چشم می‌خورد. ظرفیت سوئیت اسکای هتل اسپیناس پالاس دو نفره است و بقیه سوئیت‌های لاکچری هتل اسپیناس پالاس مثل رویال سوئیت ویژه، سوئیت سینگچر ویژه، سوئیت جونیور ویژه هم در طبقات شانزدهم تا بیستم هتل قرار دارند و هر شب اقامت در این سوئیت‌ها بین ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تا ۲۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان آب می‌خورد.

رویال سوئیت ویژه هتل اسپیناس پالاس بعد از سوئیت اسکای، گران‌ترین اتاق هتل اسپیناس پالاس است. مسافری که دنبال رزرو سوئیت ویژه هتل اسپیناس پالاس است، باید شبی ۲۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بابت آن بپردازد. متراژ این یکی به ۱۲۵ مترمربع می‌رسد. داخل این اتاق چیز‌هایی مثل فرش دستباف ایرانی، جکوزی، میز آرایش، میز کار، دوتا تلویزیون ۵۵ اینچ و مینی‌بار وجود دارد و بوفه صبحانه رایگان و اینترنت بی‌سیم هم بخش دیگری از آپشن‌های این اتاق است که به دو شکل یکخوابه و دوخوابه قابل سفارش است. در فهرست گران‌ترین اتاق هتل اسپیناس پالاس، بعد از سوئیت اسکای و رویال سوئیت ویژه، باید از سوئیت سینگچر ویژه اسم ببریم.

هزینه اقامت در سوئیت سینگچر ویژخ هتل اسپیناس پالاس به شبی ۲۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. سوئیتی که ۲۰۰ متر دارد و دوتا اتاق‌های آن با یک سالن به هم متصل می‌شوند. این یکی وان و جکوزی، میز کار، تلویزیون ۵۵ اینچ، میز غذاخوری شش‌نفره و ... دارد و برخلاف سوئیت اسکای، رو به شهر است. حالا که سه تا از گران‌ترین اتاق‌های هتل اسپیناس پالاس را بررسی کردیم، بد نیست نگاهی هم به ارزان‌ترین گزینه‌ها داشته باشیم.

رزرو اتاق در هتل اسپیناس پالاس سعادت‌آباد دست‌کم شبی شش میلیون و ۲۰۰ هزار تومان هزینه دارد. با این پول می‌شود رزرو اتاق‌های سینگل رفت که در طبقات چهارم تا نهم هتل اسپیناس پالاس قرار دارند. در این اتاق‌ها که فقط یک مسافر می‌تواند اقامت داشته باشد، امکاناتی مثل تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، چای‌ساز، یخچال و مبلمان و ... وجود دارد و هزینه رزرو آن نسبت به اتاق‌های دوتخته استاندارد حدود ۸۰۰ هزار تومان کمتر است.

رزرو اتاق سه تخته استاندارد در هتل اسپیناس پالاس شبی هشت میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرج برمی‌دارد و اگر قصد رزرو اتاق خانوادگی رویال را داشته باشید، باید شبی ۹ میلیون تومان کنار بگذارید. در همین طبقات چهارم تا نهم هتل اسپیناس پالاس سوئیت‌های جونیور کلاسیک هم حضور دارند که هزینه اقامت در این اتاق‌های ۶۰ متری، شبی ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است. در طبقات دهم تا پانزدهم هتل اسپیناس پالاس هم اتاق‌های دوتخته برتر، سه تخته برتر قابل رزرو است و هزینه اقامت در این اتاق‌ها به‌ترتیب شبی هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۹ میلیون تومان اعلام شده است.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین اخبار - صفحه خبر