شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ - December 02 2023
کد خبر: 87148
تاریخ انتشار: 26 شهريور 1402 00:38
لحظه به لحظه به ورود تیم النصر به ایران نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم و این حضور موجی از شور را در فضای ورزشی ایران ایجاد کرده است.


از طرفداران معمولی فوتبال تا وزیر و وکیل در ایران از آمدن کریستیانو رونالدو به تهران هیجان زده هستند و هر کس به نحوی تلاش می‌کند خودش را در قاب عکس با رونالدو تصور کند. کمتر کسی تصورش را می‌کرد حضور یک تیم عربستانی در فوتبال ایران چنین وضعیتی ایجاد کند، اما حالا واقعیت فوتبال ما و عربستان دیدن همین صحنه هاست.

به گزارش فرارو، «محل اقامت لاکچری رونالدو»، «برنامه حضور رونالدو در تهران به ساعت»، «برنامه شام رونالدو» و ده‌ها خبر دیگر محتوا‌هایی است که در ایران به سرعت در حال تولید شدن است و وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی را فتح می‌کند. حتی کار به جایی رسیده که وزیر کابینه سید ابراهیم رئیسی هم برای اینکه از این قافله عقب نماند تصمیم گرفته عملکرد و دولت و یک وزیر دیگر را به تمسخر بگیرد و با پیش کشیدن پای پیام‌رسان‌های «بله» و «ایتا» سهمی از این بازار ببرد.
آخرین تخفیف تابستونی فلایتیو، 100 هزار تومان تخفیف هتل داخلی

کریستیانو رونالدو به عنوان یکی از بازیکنان تیم النصر عربستان روز دوشنبه این هفته برای بازی با پرسپولیس در قالب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا وارد تهران می‌شود و ۳۶ ساعت بعد و در پایان روز سه شنبه و بعد از بازی با پرسپولیس تهران را ترک می‌کند.

این حضور چنان تاثیری بر فوتبال ایرانی گذاشته که حالا ما، حداقل برای مدتی کوتاه، صاحب سیستم کمک داور ویدئویی هستیم و همین چمن ورزشگاه آزادی که تا دیروز کسی پیدا نمی‌شد به آن آب بدهد هم در حال ترمیم است. به جز این شور و شوقی است که هوادارن فوتبال را در برگرفته و همه پیگیر حضور لحظه به لحظه این ستاره در ایران هستند. این معنی واقعی فوتبال در مقام سرگرمی است. صنعتی که هم مردم را سرگرم می‌کند. هم آن‌ها را به اوج احساسات می‌رساند. هم توسعه زیرساخت‌ها را در پی دارد و در نهایت هم پول در می‌آورد.

چیزی که فوتبال ایرانی سال‌ها با آن فاصله دارد. تصور کنید این شور و حرارت که با یک حضور ۳۶ ساعته قرار است فوتبال ایرانی را در نوردد در مدت دو سال حضور رونالدو ستاره‌های دیگر نظیر نیمار و مانه با لیگ عربستان چه می‌کند.

همه روز‌های وسط هفته‌ای را تصور کنید که در نیمه روز و در خلال کار با کیفیت نازل دوبین‌های تلویزیونی لیگ برتر ایران را می‌بینید و این رخوت را مقایسه کنید با کیفیتی که حضور این ستاره‌ها به لیگ عربستان بخشیده است.

واقعیت این است که مقایسه همین دو عدد، ۳۶ ساعت سرخوشی ایرانی‌ها از حضور رونالدو و دو سال هیجان در لیگ عربستان فاصله فوتبالی ما را با هم نشان می‌دهد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین اخبار - صفحه خبر