سوپرایزهای جذاب به سبک سلبریتی ها

 شایانیوز؛ یکی از لذت بخش ترین صحنه های دنیا تماشای لبخند عزیزانمان می باشد و گاهی ما برای تماشای آن صحنه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم. اغلب افراد مشهور برای غافلگیر کردن عزیزان خود تلاش بیشتری می کنند، و حتی اگر برخی از ژست‌های آن‌ها بیش از حد نمایشی باشد یا زیاده‌روی به نظر برسد، ما نمی‌توانیم کاری که آنها انجام می‌دهند را تحسین نکنیم.

در اینجا ما هفت سلبریتی را به شما معرفی می کنیم که برای یک لحظه لبخند عزیزشان، تمام تلاش خود را کرده اند.

1.جاستین بیبیر و سلنا گومز

دیدن حرکت های بسیار عاشقانه از این هنرمند جوان و با استعداد خیلی دور از انتظار نیست؛ چندی پیش جاستین برای اینکه همسرش هیلی را خوش حال کند برای او یک شعر سرود.

اما در زمانی که او در رابطه ای عاشقانه با سلنا گومز قرار داشت، یک استادیوم بزرگ خالی را برای یک شب اجاره کرد تا به تنهایی در آنجا شام بخوردند و به تماشای تایتانیک بپردازند.

عاشقانه های جاستین بیبیر و سلنا گومز

2.جو مانگانیلو و سوفیا ورگارا

جو زبان اسپانیایی را آموخت تا بتواند به زبان مادری سوفیا از او خواستگاری کند. بعد ها او در یک مصاحبه اعتراف کرد که خیلی استرس داشته است چرا که تمام حرف های خود را برای خاستگاری به زبان اسپانیایی آماده کرده بود و دلش نمی خواست که چیزی درست از آب درنیاید.

جو مانگانیلو و سوفیا ورگارا

تبلیغ

3.جانی دپ و ونسا پارادی

مدت زیادی است که زوج جذاب جانی دپ و ونسا پارادی از یکدیگر جدا شده اند اما در آن دوره جانی دپ برای خوشحال کردن ونسا در سال 2007 و به مناسبت انتشار آلبوم جدید ونسا یک تاکستان فرانسوی را به او هدیه کرد.

هدیه جانی دپ به ونسا یک تاکستان فرانسوی

4.اشتون کوچر و میلا کونیس

در زمان بارداری میلا، اشتون یک یخچال بزرگ پر از مواد خوراکی مختلف و عجیب و غریب را خریداری کرد تا مطمئن شود که همسر عزیزش هر زمان هر چیزی را که هوس کرد می تواند در این یخچال پیدا کند.

5.آنجلینا جولی و برد پیت

احتمالا یکی از ناراحت کننده ترین جدایی های دنیای سلبریتی ها، جدایی آنجلینا جولی و برد پیت می باشد؛ این زوج بی نظیر دوران عاشقانه ی زیادی را با یکدیگر سپری کرده اند. آنجلینا جولی برای روز ولنتاین حدود 20000 دلار هزینه کرد تا یک درخت زیتون 200 ساله را به همسر خوش پوش و خوش تیپ خود هدیه دهد.

6.سیل و هایدی کلوم

سیل همسر هایدی کلومِ مشهور برای خواستگاری از او در کاندا، یک ایگلو (کلبه ی اسکیموها) ساخت و آن را با غذا، نوشیدنی، شمع و البته گلبرگ های گل رز بسیار زیبا، تزئین کرد.

7.آنا فارس و کریس پرت

آنا فارس طی یک مصاحبه فاش کرد که برای خوشحال کردن همسر خود کریس پرت، یک تراکتور خریداری کرده است. متاسفانه آنا و کریس توضیح زیادی در این رابطه منتشر نکرده اند اما مطمئنا تراکتور یکی از جالب ترین و عجیب ترین هدیه های ممکن خواهد بود.