يکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - October 02 2022
کد خبر: 78480
تاریخ انتشار: 21 مرداد 1401 15:50
گمرک به فیلم منتشر شده از اعتراض کامیون داران در گمرک بازرگان واکنش نشان داد

سیستم قطع نبوده/ادعای کامیون داران کذب است

مدیرکل گمرک بازرگان ضمن رد فضا سازی های امروز برخی رسانه های مجازی مبنی بر قطعی سیستم گمرک اعلام کرد در روز جاری فعالیت این گمرک مرزی 15درصد بیش از روزهای دیگر بوده است.
رامین ظهیری مدیرکل گمرک بازرگان اظهار داشت: فیلم منتشره در فضای مجازی مربوط به امروز نبوده و متاسفانه با چاشنی صداگذاری نیز همراه شده است.

وی افزود: سامانه های گمرک برای انجام خدمات گمرکی امروز  نه تنها قطع نبوده بلکه با تلاش های همکاران ما 15درصد بیشتر کامیون ورودی و خروجی پذیرش شده است. 

مدیرکل گمرک ضمن تشریح فعالیت تجاری این گمرک گفت: از صبح تا ساعت 20 عصر بیش از 145کامیون دارای محموله تجاری برای خروج از مرز به ترکیه و 255کامیون حامل کالا برای ورود به کشور از ترکیه توسط گمرک پذیرش شده و 620کامیون  در محوطه نیز تشریفات گمرکی آن انجام شده و وارد کشور شدند.

ظهیری افزود: در روز جاری پایداری سامانه گمرک پایدار بوده و اساسا ادعای قطعی سیستم و معطلی رانندگان محترم کامیون به این دلیل کذب محض است. 

روز گذشته صفحه شبکه اجتماعی ماکوتایمز در اینستاگرام با انتشار فیلمی نوشت: ظهر پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ صدها کامیون حاضر در گمرک بازرگان در اعتراض به قطعی‌‌های متعدد سیستم الکترونیکی گمرک و بی‌تدبیری و  بی‌مدیریتی مسئولان گمرک دست به اعتراض زده‌اند. این رانندگان امیدوارند با بوق‌های ممتد کامیون‌های خود صدای اعتراضشان را به گوش مسئولین برسانند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین اخبار - صفحه خبر