سه‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - January 19 2021
کد خبر: 59455
تاریخ انتشار: 11 آذر 1399 14:25
رییس اتاق اصناف مرکز استان ایلام:

تعطیلی ۷۰ درصدی صنوف ایلام

رییس اتاق اصناف مرکز استان ایلام گفت : بیش از یازده هزار واحدصنفی در شهر ایلام فعال هستند که در حال حاضر از ابتدای آذرماه ۷۰ درصد این صنوف در راستای طرح هوشمند مدیریت کرونا تعطیل هستند.
به گزارش راه امروز،یونس حواسیان در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایلام اظهار کرد: همکاری ۹۵ درصد؜ی اصناف و بازاریان شهر ایلام در اجرای طرح هوشمند مدیریت کرونا مشارکت قابل تحسینی داشتند که رضایت مسوولان را درپی داشته است.


وی تصریح کرد: از آغاز طرح در ابتدای آذر ماه تا کنون ۳۲ گشت مشترک ۴ نفره متشکل از بازرسان اتاق اصناف ، تعزیرات، بسیج اصناف و بهداشت و محیط بر روند اجرای محدودیت های صنفی نظارت کرده‌اند.

وی ادامه داد: به طور میانگین روزانه چهار گشت مشترک نظارتی در سطح شهر ایلام انجام شده که بر اساس آن در هفته نخست ۲ هزار و ۷۰۰ واحدصنفی تذکر شفاهی و اخطار دریافت کردند و ۵۰۰ واحدصنفی پلمپ شده اند .

حواسیان افزود: نظارت جدی بر روند اجرای طرح تا زمان اتمام محدودیت‌ها ادامه می یابد و فعالیت نکردن گروه‌های شغلی مشمول تعطیلی همچنان مورد تاکید قرار دارد و همه واحدهای موصوف ملزم به رعایت دستورکارهای صادره هستند.
وی تاکید کرد : اصناف با وجود مشکلات مالی که داشتند پای کار آمدند و امیدوار هستیم دولت در ارائه خدمات و بسته های حمایتی به صنوف به بهترین شکل تصمیم بگیرد
برچسب ها: ایلام ، حواسیان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بازدید از صفحه اول
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: