سه‌شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - April 07 2020
کد خبر: 51823
تاریخ انتشار: 04 فروردين 1399 13:46
خبر درگذشت «ابوالفضل بهرام پور» یکی از مفسران قرآنی به دلیل ابتلا به کرونا تکذیب شد.
 روز گذشته پیامی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه استاد ابوالفضل بهرام پور به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت. استاد بهرام پور از قرآن پژوهان کوشای معاصر است که از سال‌های پیش از پیروزی انقلاب اسلامی در تالیف کتب درسی در زمینه‌ی مسائل قرآنی و دینی مشارکت داشته است.
به گزارش راه امروز به نقل از ابنا، خبری که روز گذشته یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹ مبنی بر درگذشت استاد ابوالفضل بهرام پور بر اثر بیماری کرونا منتشر شده است، صحت ندارد.

خبرنگار ابنا در تماس با فرزند این اندیشمند قرآنی، از میزان صحت این خبر کسب اطلاع کرد؛ که وی گفت: «استاد بهرام پور حدود ۲۰ روز است که به بیماری مبتلا شده اند و اکنون در دوره نقاهت هستند.»

حجت‌الاسلام "وحید بهرامپور" افزود: هم اکنون حال ایشان بهتر است.

شایان ذکر است روز گذشته پیامی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه ابوالفضل بهرام پور به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.

بهرام پور از قرآن پژوهان معاصر است که از سال‌های پیش از پیروزی انقلاب اسلامی در تالیف کتب درسی در زمینه‌ی مسائل قرآنی و دینی مشارکت داشته است.

به گزارش فرارو؛ گفتنی است نام بهرام پور نخستین بار در جریان اعتراضات آبان ۹۸ بر سرزبان ها افتاد. او در یک گفت‌وگوی تلویزیونی در شبکه یک سیما درباره صدور حکم بریدن دست‌وپا و زجرکش کردن معترضان صحبت و اظهار می‌کند نفی بلد به این معنی است که افرادی که تبعید می‌شوند، روی یک کشتی قراضه به وسط دریا منتقل شوند تا بمیرند؛ نه جای خوش آب‌وهوا مانند شیراز. این حرف‌های بهرام‌پور البته در آن زمان با واکنش‌های مختلفی مواجه شد و سرانجام منجر به عذرخواهی این کارشناس تلویزیونی در برنامه «آفتاب شرقی» از مردم شد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: