دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ - July 06 2020
کد خبر: 48427
تاریخ انتشار: 27 تير 1398 13:43
در بازار امروز پنج شنبه بیست و هفتم تیر قیمت سکه و قیمت طلا نسبت به روز گذشته افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر امروز قیمت انواع سکه و طلا افزایش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۳ میلیون 970 هزار تومان معامله می‌شود. معامله می‌شود.  در بازار آزاد هم همچنین هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان، ربع سکه بدون تغییر نسبت به معاملات چهارشنبه یک‌میلیون و ۳۷۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۴۰ هزار تومان فروخته می‌شود.
هرگرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۰ هزار و ۹۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۴۲۰ دلار قیمت خورد.

قیمت سکه و قیمت طلا در بازار امروز پنج‌شنبه۲۷ تیرماه 

نوع

قیمت روز معاملاتی گذشته (ریال)

قیمت امروز (ریال)

مثقال طلا

۱۶,۵۶۰،۰۰۰

۱۷,۳۷۰,۰۰۰

طلای ۱۸ عیار

۳,۸۸۹,۰۰۰

۴,۰۰۹,۸۶۰

سکه جدید

۳۹,۷۰۰,۰۰۰

۴۱,۰۰۰,۰۰۰

سکه قدیم

۳۹,۵۰۰,۰۰۰

۳۹,۷۰۰,۰۰۰

نیم سکه

۲۰,۸۰۰,۰۰۰

۲۱,۲۰۰,۰۰۰

ربع سکه

۱۲,۵۰۰,۰۰۰

۱۳,۷۰۰,۰۰۰

سکه گرمی

۹,۴۰۰,۰۰۰

۹,۴۰۰,۰۰۰

انس طلا

۱۴۰۴ دلار

۱۴۲۰ دلار

اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (پنج شنبه بیست و هفتم تیر ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۲ هزار و ۲۴۵ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۲۱۱ ریال ارزش‌گذاری شد.

قیمت ارز در بازار آزاد در تاریخ چهارشنبه ۲۶ تیر

همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند. برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کنید.

قیمت ارز بازار آزاد امروز  پنج شنبه ۲۷ تیر (تومان)

مظنه دلار

۱۲۰۵۰

یورو

۱۳۵۴۵

درهم امارات

۳۲۸۰

پوند

۱۴۹۹۵

دلار کانادا

۹۲۳۰

لیر ترکیه

۲۱۲۰

دلار استرالیا

۸۴۷۵

یوان چین

۱۷۵۰

 

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: