شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۸ - November 23 2019
کد خبر: 48277
تاریخ انتشار: 17 تير 1398 17:41
معاون ستاد مبارزه با قاچاق خبر داد

تشکیل ۵ هزار پرونده قاچاق پوشاک در کشور

معاون حقوقی و امور مقابله ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: 5هزار پرونده در رابطه با قاچاق پوشاک در سراسر کشور تشکیل شده و ارزش این پرونده ها ۲۰۰ میلیارد تومان است.
مصطفی پورکاظم شایسته در گفت و گو با خبرنگار مهر در رابطه با نتایج اجرای طرح مقابله با برندهای پوشاک قاچاق، اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مقابله با برندهای محرز قاچاق در ۱۱۰ نقطه از مال های بزرگ تهران، تابلوها و ویترین‌های برندهای قاچاق پاکسازی شد.
معاون حقوقی و امور مقابله ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، افزود: علاوه بر پاکسازی، حدود ۴ میلیارد تومان پوشاک قاچاق نیز از این مجتمع ها جمع آوری شد.
وی ادامه داد: در همین راستا ۳۰ پرونده قضایی تشکیل شد که با جریمه آنها، ارزش پرونده و پوشاک کشف شده به ۱۰ میلیارد تومان خواهد رسید.
شایسته با بیان اینکه علاوه بر تهران در ۸ استان دیگر نیز این طرح اجرا خواهد شد، تصریح کرد: در سراسر کشور در زمینه قاچاق پوشاک ۵ هزار پرونده تشکیل شده است که ارزش این پرونده ها ۲۰۰ میلیارد تومان است.
وی تاکید کرد: با توجه به ممنوعیت ورود پوشاک به کشور در سال ۹۷، اغلب آنچه در فروشگاههای به عنوان برند عرضه می شود، فیک و تقلبی هستند و با نیرنگ به جای اصل و با قیمت گزاف به مردم فروخته می شوند.
این مقام مسئول گفت: ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مبارزه با عرضه پوشاک قاچاق مصر است و این موضوع را با قوت ادامه خواهد داد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها