پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - December 12 2019
کد خبر: 46918
تاریخ انتشار: 10 فروردين 1398 00:39
سفارت ایران در تفلیس از اینکه "رفتار‌های خارج از اخلاق و قانون به اصطلاح یک خواننده ایرانی" باعث رنجش و واکنش گروهی از مردم گرجستان شده اظهار تاسف کرد.
امروز جمعی از مردم گرجستان در مقابل سفارت ایران در تفلیس تجمع و به رفتار‌های خواننده ایرانی امیر حسین مقصودلو معروف به تتلو در کنسرتی که چهارم فروردین در پایتخت گرجستان داشت، اعتراض کردند. به گزارش بی‌بی‌‌سی، در واکنش سفارت ایران در تفلیس از اینکه "رفتار‌های خارج از اخلاق و قانون به اصطلاح یک خواننده ایرانی" باعث رنجش و واکنش گروهی از مردم گرجستان شده اظهار تاسف کرد.

سفارت ایران در بیانیه خود نام کسی را ذکر نکرده، اما اشاره کرده که "فرد مذکور در ایران پرونده قضایی دارد" و "این سفارت و دولت ایران هیچگونه ارتباطی با سفر و برگزاری کنسرت این فرد در تفلیس نداشته و از عاملان سفر و برگزار کنندگان کنسرت مذکور کاملا بی‌اطلاع می‌باشد. "
 
بیانیه سفارت ایران در گرجستان درباره کنسرت تتلو
سفارت ایران از مردم گرجستان خواست که «رفتار‌های غیراخلاقی و ناهنجار برخی افراد بزهکار" را که «آگاهانه یا ناگاهانه" به ارزش‌های اخلاقی، فرهنگی و قوانین و مقررات دو کشور بی‌احترامی می‌کنند.» از فرهنگ و تمدن دیرینه ایرانی جدا دانسته و آن را نمونه‌ای از جامعه اخلاق مدار ایرانی ندانند.» ویدئوی رفتار‌های جنجال‌برانگیز آقای تتلو در این کنسرت در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها