جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ - July 19 2019
کد خبر: 46156
تاریخ انتشار: 18 بهمن 1397 10:59
امروز پنچ‌شنبه ۱۸ بهمن ماه "قیمت دلار" با کاهش ۲۰۰ تومانی نسبت به نرخ‌های پایانی دیروز، ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شد.
صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز پنچ‌شنبه ۱۸ بهمن با کاهش ۲۰۰ تومانی نسبت به نرخ‌های پایانی چهارشنبه، ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری می‌کنند.
قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۲۰۰ تومان کاهش یافت و ۱۳ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان است.
اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ بانک مرکزی در جریان قیمت‌گذاری ۴۷ ارز دولتی موجود در معاملات امروزپنچ‌شنبه ۱۸ بهمن ماه، نرخ ۱۲ ارز از جمله دلار آمریکا و درهم امارات ثابت ماند و نرخ پوند و ۲۶ ارز دیگر هم کاهش یافت.
براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (پنچ‌شنبه ۱۸ بهمن ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با ۱۱۲ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۴ هزار و ۳۱۲ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۷۰۶ ریال ارزش‌گذاری شد.
دلار کانادا در مرکز مبادلات ارزی با قیمت ۳۱، ۷۱۷ ریال، قیمت درهم امارات ۱۱،۴۳۷ ریال و قیمت لیر ترکیه نیز ۸،۰۳۵ ریال قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز‌های دولتی فروخته می‌شود.
برچسب ها: صرافی ، دلار ، ارز
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بازدید از صفحه اول
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها