يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ - July 21 2019
کد خبر: 46071
تاریخ انتشار: 14 بهمن 1397 15:22
یک عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر این که اتاق تهران مشکلی در خصوص کارت‌های عضویت ندارد، گفت: در این رابطه هیچ گونه اعتراضی هم مطرح نشده است.
به گزارش راه امروز: یک عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر این که اتاق تهران مشکلی در خصوص کارت‌های عضویت ندارد، گفت: در این رابطه هیچ گونه اعتراضی هم مطرح نشده است؛ ضمن این که اتاق تهران بیش از ۱۸هزار عضو دارد که اکثر آن‌ها دارای کارت بازرگانی بوده و این یعنی اینکه کارت های عضویت، در اقلیت قرار دارد و درصد اثرگذاری بالایی ندارد.
محمد لاهوتی در گفتگو با اقتصاد آنلاین اظهار داشت: شرایط اقتصادی کشور به گونه‌ای است که همه باید کمک کنند تا دولت  بتواند شرایط را بهتر مدیریت کند؛ چرا که در تعامل فعالان اقتصادی با دولت، می‌توان مشکلات بسیاری را از سر راه برداشت.
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در خصوص عدم حضور بعضی از چهره‌های مطرح در انتخابات این دوره اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور،گفت: به هر حال به دلیل وضعیت فعلی کشور، نقش آفرینی اتاق‌های بازرگانی در دوره نهم، متفاوت از شرایط دوره کنونی و حتی دوره‌های قبل است؛ ولی به نظر می رسد عدم ثبت‌نام و مشارکت افراد به دلایل کاملا اختیاری و با هدف  باز شدن فضا برای ورود افراد جدید صورت گرفته است.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها