سه‌شنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - April 23 2019
کد خبر: 44872
تاریخ انتشار: 18 آبان 1397 17:18
سرمربی تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ابراز امیدواری کرد تیمش بتواند با کسب نتیجه مطلوب برابر پرسپولیس قهرمان آسیا شود.
 «گو ایوا» در نشست خبری فینال آسیایی تیم های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز که امروز جمعه برگزار شد، گفت: همانطور که می دانید بازی رفت را بردیم. اما می دانیم بازی برگشت خیلی سخت خواهد بود. توجهی به نتیجه بازی رفت نمی کنیم و از ابتدا تا انتها فقط برای موفقیت تلاش می کنیم. به گزارش خبرنگار مهر، سرمربی کاشیماآنتلرز در پاسخ به سوال خبرنگار ژاپنی که عنوان کرد بازیکنان کاشیما را برای این بازی چگونه آماده کرده اید اظهار داشت: بازیهای خارج از خانه خیلی سخت هستند. در این فصل هم تمام بازیهای خارج از خانه ما سخت بودند. اگر بتوانیم از همان ابتدا بازی را کنترل کنند و در بیست دقیقه اول بازی را حفظ کنیم مشکلی در ادامه نخواهیم داشت.
سرمربی کاشیماآنتلرز در ادامه در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیاست و اتمسفر ورزشگاه آزادی در بازی فردا کاملا به نفع این تیم خواهد بود چه راهکاری اندیشیده اید تصریح کرد: همانظور که گفتم از نظر تعداد تماشاگران و صدایی نه در ورزشگاه خواهد بود شرایط خیلی سخت است. مخصوصا اینکه نمی توانیم صدای همدیگر را بشنویم و باید از زبان بدنی استفاده کنیم. می خواهیم نتیجه خوبی را کسب کنیم. همچنین هواداران کمی با خودمان داریم که آنها می توانند به ما قوت قلب بدهند.
اویوا درباره شکست ناپذیری پرسپولیس در ورزشگاه آزادی که پنج برد و یک تساوی تاکنون کسب کرده است اظهار داشت: می دانیم پرسپولیس در خانه خیلی خوب بازی می کند. این اطلاعات را تمام و کمال داریم و می خواهیم این تیم را این بار در آزادی شکست دهیم.
سرمربی کاشیما در پاسخ به این سوال که چرا ساعت بازی تیمش در دیدار رفت با پرسپولیس را نسبت به دیدارهای قبلی این تیم تغییر داده است عنوان کرد: ما استراتژی خاصی برای تغییر زمان بازی نوشتیم. یک بازی معمولی بود. بازی در ژاپن معمولا در وسط هفته است. اما در فینال روز تعطیل بازی داشتیم. در چنین روزهایی معمولا بازی هایمان را ساعت 15 به وقت محلی برگزار می کنیم. دلیلش هم تنها این است که هوادار بیشتری بیاید و بلیت بیشتری برای بازی هایمان بفروشیم.
اویوا در پاسخ به سوال خبرنگار afc که عنوان داشت در بازی قبلی اظهار کردید در نیمه دوم بهتر بودید و آیا این روند را در بازی فردا هم حفظ خواهید کرد تاکید کرد: بازی ایده آل من این است که فردا دفاع سخت و متمرکزی داشته باشیم. همچنین نیمه تهاجمی تیم هم خوب کار کند. ترکیبی از دفاع و حمله برای من ترکیب ایده آل خواهد بود. همانطور که گفتم باید تمرکز داشته باشیم تا به ترکیب دلخواه برسیم.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: