سه‌شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - June 18 2019
کد خبر: 44273
تاریخ انتشار: 24 شهريور 1397 16:42
بدین جهت مقرر می‌دارد ضمن تحت پیگرد قرار دادن مدیرمسئول روزنامه مذکور در اولین فرصت، تقاضای مجازات مناسب و توقیف نشریه هتاک را از دادگاه صالح بنمایید.
در پی "هتک حرمت ساحت مقدس حضرت رقیه(س)" در یک روزنامه دادستان کل کشور دستور ویژه‌ای را صادر کرد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، در پی "هتک حرمت ساحت مقدس حضرت رقیه(س)" در یکی از روزنامه‌ها، حجت‌الاسلام‌والمسلمین منتظری دادستان کل کشور طی نامه‌ای به دادستان ویژه روحانیت تهران خواستار توقیف این نشریه و برخورد با عاملان این اقدام شد. 
متن این نامه به شرح زیر است: حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبداللهی دادستان محترم ویژه روحانیت تهران با سلام و تحیت روزنامه صدای اصلاحات در شماره 623 مورخ پنجشنبه 97/6/22 و درست در روزی که همه عاشقان و عزاداران حسینی به نام حضرت رقیه (س) دختر گرانقدر حضرت سید الشهدا(ع) به سوگواری می پرداختند، با کمال تاسف عکس و عنوانی را در تیتر صفحه اول خود منعکس نموده که مصداق بارز هتک حرمت خاندان عصمت و طهارت می‌باشد. 
بدین جهت مقرر می‌دارد ضمن تحت پیگرد قرار دادن مدیرمسئول روزنامه مذکور در اولین فرصت، تقاضای مجازات مناسب و توقیف نشریه هتاک را از دادگاه صالح بنمایید. نظر به اینکه این اقدام موجب تالم خاطر و اعتراض امت اسلامی و عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) در این ایام حزن و اندوه شده است، ضروری است نتیجه اقدامات، اعلام عمومی شود. 
محمد جعفر منتظری

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها