پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - April 18 2019
کد خبر: 44138
تاریخ انتشار: 13 شهريور 1397 12:15
فریدون حسنوند با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «مجلس اجازه افزایش قیمت بنزین را به دولت نمی‌دهد. کمیسیون انرژی پیش از سال ۹۷ و پس از آن اعلام کرد که با دو نرخی و چند نرخی کردن بنزین و افزایش قیمت مخالف است.»
«عده‌ای با برداشت نامناسب رسانه‌ای موضوع دو نرخی کردن بنزین را مطرح کردند که به هیچ وجه صحت ندارد. مجلس به هیچ‌وجه موافق افزایش قیمت هیچ فرآورده‌ای همانند بنزین و گازوئیل نیست. افزایش قیمت بنزین به مصوبه مجلس نیاز دارد و دولت نمی‌تواند خودسرانه اقدامی انجام دهد و نباید با طرح مباحث این چنینی در ذهن مردم نگرانی ایجاد کرد.» 
فریدون حسنوند با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «مجلس اجازه افزایش قیمت بنزین را به دولت نمی‌دهد. کمیسیون انرژی پیش از سال ۹۷ و پس از آن اعلام کرد که با دو نرخی و چند نرخی کردن بنزین و افزایش قیمت مخالف است. 
مجلس و دولت هیچ طرحی مبنی بر افزایش قیمت بنزین، سهمیه بندی و چند نرخی کردن بنزین ندارد. مجلس اجازه افزایش قیمت بنزین را به دولت نمی‌دهد. عده‌ای با برداشت نامناسب رسانه‌ای موضوع دو نرخی کردن بنزین را مطرح کردند که به هیچ وجه صحت ندارد. مجلس به هیچ‌وجه موافق افزایش قیمت هیچ فرآورده‌ای همانند بنزین و گازوئیل نیست. افزایش قیمت بنزین به مصوبه مجلس نیاز دارد و دولت نمی‌تواند خودسرانه اقدامی انجام دهد و نباید با طرح مباحث این چنینی در ذهن مردم نگرانی ایجاد کرد.»

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: