چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - February 20 2019
کد خبر: 43380
تاریخ انتشار: 19 تير 1397 02:33
الياس حضرتي طی یادداشتی کوتاه در روزنامه اعتماد به حواشی که درباره انتخابات حزب اعتماد ملی مطرح شد، واکنش نشان داد.
الياس حضرتي طی یادداشتی کوتاه در روزنامه اعتماد به حواشی که درباره انتخابات حزب اعتماد ملی مطرح شد، واکنش نشان داد. او نوشت: «ظاهرا بعضي رسانه‌ها دنبال بهانه‌اي بودند تا سروصدا راه بيندازند و از كاه كوه بسازند و فضا را عليه جريان‌هاي اصلاح‌طلبي ملتهب كنند. خيلي عجيب بود كه صداوسيما هم وارد ماجرا شد و نامه‌اي را كه چندان وجاهتي نداشت در بوق و كرنا كرد تا بلكه ماجراي «بي‌راهه» را تحت‌الشعاع قرار دهد. آقاي منتجب‌نيا بزرگ ما هستند و من شخصا احترام زيادي براي ايشان قائلم و همچنان جزو دوستداران‌شان هستم. سابقه دوستي و همكاري ما با ايشان به سال‌هاي قبل برمي‌گردد و با شناختي كه من از ايشان و از مواضع‌ ايشان دارم بعيد مي‌دانم در جريان اين نامه يا بيانيه بوده باشند. 
اين نامه يا بيانيه منتسب به دفتر ايشان است و البته من شخصا نويسنده نامه را كه به اعتباري مسوول دفتر ايشان هم هست، نمي‌شناسم. آنچه مي‌دانم اين است كه اين ادبيات و اين نگاه نمي‌تواند متعلق به آقاي منتجب‌نيا باشد. ايشان همواره بر اتحاد و همدلي نيروهاي اصلاح‌طلب تاكيد داشته‌اند و روندهاي قانوني را دنبال كرده‌اند. براي همين اين نامه عجيب مي‌نمايد. 
بعضي‌ها گفتند شايد چون از روي عصبانيت نوشته شده لذا با آنچه شما در ذهن داريد متفاوت است. اما من حتي اين حد از عصبانيت را از جانب ايشان بعيد مي‌دانم. به هر حال اين نامه نه‌فقط به نفع اصلاح‌طلبان نيست بلكه در شأن حزب اعتماد ملي و دبيركل محترم آن نيست. اين وسط بعيد نمي‌دانم كه عده‌اي شيطنت كرده باشند اما بالاخره آنچه در حزب اتفاق افتاده، قانوني است و اسناد و مدارك آن هم موجود است و ما چيزي براي پنهان كردن نداريم. قصد همه خدمت است و ما آنچه از دست و توان‌مان برآيد براي كشور و براي پيشبرد آرمان‌هاي انقلاب و ترويج انديشه‌هاي اصلاح‌طلبانه دريغ نداريم. مطمئنم اين غائله نيز ختم مي‌شود و احيانا اگر سو‌ء‌تفاهمي بوده رفع مي‌شود.»
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: