شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - May 25 2019
کد خبر: 41832
تاریخ انتشار: 18 فروردين 1397 18:13
رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با ارسال نامه‌ای به مهدی تاج از میزبانی شایسته فدراسیون فوتبال ایران تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با ارسال نامه‌ای به مهدی تاج از میزبانی شایسته فدراسیون فوتبال ایران تقدیر و تشکر کرد.

متن نامه به شرح زیر است:

جناب آقای مهدی تاج

ریاست محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

پیرو بازدید اخیر اینجانب و هیأت فیفا از تهران و میزبانی شایسته فدراسیون فوتبال ایران و خاطرات فراموش نشدنی از این سفر، ما هم از طرف هیأت همراه که مرا در این سفر همراهی می‌کردند این فرصت را مغتنم شمرده از میزبانی گرم جنابعالی کمال سپاسگزاری را دارم.

علیرغم فشردگی کاری، برنامه های پیش بینی شده بسیار خوب انجام شدکه اهم موارد آن دیدار با جناب آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری ایران و همچنین جناب آقای مسعود سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان بود.

علاوه بر این سخنرانی در مراسم روز فوتبال بانوان بسیار هیجان انگیز بود. برنامه ای که بدون شک به ارتقاء فوتبال بانوان کمک شایانی خواهد نمود.

همچنین انجام بازی دوستانه در کنار اسطوره‌های فوتبال و فوتسال ایران و در نهایت تماشای دربی استقلال – پرسپولیس در فضای فوق العاده‌ی استادیوم آزادی از دیگر خاطرات به یادماندنی این سفر بود.

تمامی اتفاقات روز 10 اسفند 1396 که با همراهی مسئولان فدراسیون فوتبال ایران و همچنین مقامات دولتی و سیاسی بود یادآور دوستی‌های صمیمانه و صادقانه، احترام و پایداری روابط دو جانبه در قلب‌های ما خواهد بود.

به جنابعالی اطمینان می‌دهم که ملاقات اخیر عزم و اراده بنده برای کمک به توسعه فوتبال در جمهوری اسلامی ایران و حل معضلاتی که فدراسیون فوتبال ایران با آن دست به گریبان می‌باشد را دو چندان کرده است.

در پایان ما هم از تلاش های جنابعالی و حمایت فدراسیون فوتبال ایران از برنامه‌های توسعه‌ی فوتبال و کمک به رشد و ارتقاء ارزش‌های ورزش‌مان در کشور ایران قدردانی می‌نمایم و برای تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی فوتبال در روسیه آرزوی موفقیت کامل دارم.

به امید ملاقات مجدد جنابعالی در آینده نزدیک.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: